Propan-butan

Najwyższej jakości i czystości gaz dla domu.

Zatankuj auto na naszej stacji gazem LPG!

Gazy techniczne

Mieszanki gazowe, gazy specjalne, gazy ciekłe.

Zawsze konkurencyjne ceny!

Spawalnictwo

Sprzęt spawalniczy, palniki i akcersoria

Chemia spawalnicza, akcesoria BHP

LPG dla domu i samochodu

Sprawdź ofertę zakupu lub wymiany butli propan-butan AmeriGas. Zatankuj auto doskonałym gazem LPG na naszej stacji!

Gazy techniczne, Gazy specjalne, Gazy szlachetne

Oferujemy Acetylen, Argon, Azot, Dwutlenek węgla, Tlen, Wodór, Hel.

Spawalnictwo

Oferujemy spawarki transformatorowe i prostownikowe, spawarki inwertorowe, półautomaty spawalnicze MIG/MAG urządzenia do spawania łukiem krytym oraz akcesoria spawalnicze.

CENTRUM DYSTRYBUCJI GAZU działa nieprzewanie od 1998r. Tych kilkanaście lat doświadczeń przekonało do nas wielu nawet najbardziej wymagających odbiorców, którzy od dawna doceniają nasze atuty i powierzają nam nawet najbardziej wymagające zlecenia. Profesjonalna kadra, rzetelne realizowanie zamówień, szybkość działania, termionowość oraz zawsze konkurencyjne ceny i elastyczne warunki współpracy - to tylko niektóre z cech jakimi zyskaliśmy zaufanie naszych partnerów.

Jesteśmy dyspozycyjni również poza standardowymi godzinami pracy. Błyskawicznie reagujemy na wszelkie Państwa potrzeby, również w sytuacjach awaryjnych.

Zapraszamy do współpracy!

“ Zapraszam Państwa do skorzystania z wyjątkowej oferty CENTRUM DYSTRYBUCJI GAZU. Oferujemy Państwu znakomitej jakości gaz LPG, Gazy techniczne, Sprzęt i akcesoria spawalnicze. Zapraszam do siedziby naszej firmy i zapoznania się z naszą ofertą.”
Ewa Chęcka, CDG.
Nasi partnerzy: